[Szkoły tańca]Szkoła Tańca "Kwiatkowski-Górecka"

Województwo: opolskie
Miasto: Opole
Kod pocztowy: 45-002
Adres: ul. Poświatowskiej 3-5
Telefon: 601-574-229
Fax: ---
Strona www: www.taniec.opole.pl
Cena od: ---
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 0.0
198

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Szkola Tańca "Kwiatkowski-Górecka"

Zajęcia grupowe mają przede wszystkim charakter użytkowy. Uczymy podstawowych kroków i figur, łącząc je w układ taneczny, który z łatwością można wykorzystać na zabawach, weselach, studniówkach, dancingach, dyskotekach, bankietach czy balach.
Na bazie tańca towarzyskiego uczymy umiejętności zabawy w parze do różnego rodzaju muzyki. Zależy nam najbardziej na tym, aby nasi kursanci potrafili bawić się razem w parze wszędzie, bez względu na rodzaj muzyki. W tym przypadku taniec ma być formą ruchu oraz źródłem rozrywki. Pokazujemy Państwu każdy krok, ruch i sposób ustawienia w parze. Zwracamy uwagę na postawę ciała oraz sposób prowadzenia partnerki. Głównym celem zajęć jest przekazanie Państwu wiedzy i umiejętności, które pozwolą czerpać przyjemność z tańca, oderwać się od rzeczywistości, zrelaksować oraz dobrze bawić. Na kursach uczymy: Salsy, 2 na 1, Bluesa, Rock and Rolla, Marengo, Samby, Cha-Chy, Jiva, Walca Angielskiego, Tanga, Walca Wiedeńskiego, Quickstepa. Zajęcia w Opolu odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 minut (2x 60 min.) lub raz w tygodniu po 90 minut (1x 90 min).
Chętni mają możliwość uczestniczenia w bezpłatnych wieczorkach tanecznych, podczas których można doskonalić nabyte na kursie umiejętności, ćwiczyć choreografię oraz bliżej poznać innych uczestników kursu przy kawie i herbacie.

Lekcje indywidualne
Proponujemy lekcje indywidualne, podczas których pomagamy w podjęciu decyzji, jaki taniec będzie tym pierwszym oraz w doborze odpowiedniej muzyki. Układ taneczny tworzymy dostosowując poziom trudności do indywidualnych możliwości i potrzeb pary tak, aby mogli go Państwo swobodnie i pewnie zaprezentować podczas wesela. Istnieje także możliwość nauki innych tańców, które będą mogli Państwo wykorzystać przez cały wieczór podczas zabawy np: 2 na 1, Rock and Rolla, Bluesa, Salsę czy Cha - Chę.
Pomyśl o tym wcześniej, aby mieć czas na zapamiętanie i wytrenowanie kroków. Na lekcję należy umówić się indywidualnie z nauczycielem. Można to zrobić osobiście w Szkole Tańca w Opolu bądź telefonicznie pod numerem: 601 19 49 33.
 
Pakiet lekcji dla Par 10+
Dziesięć lekcji i więcej - koszt 100zł/60min (od poniedziałku do piątku) - Cena lekcji podana w pakiecie 10+ (dziesięć i więcej) obowiązuje przy jednorazowym wykupieniu określonej ilości lekcji w dniu pierwszych zajęć (płatne "z góry"). - Pakiet ważny dwa miesiące, licząc od daty pierwszej lekcji. - Lekcje w pakiecie przypisane są do jednej pary.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]