[Szkoły tańca]Szkoła Tańca Fokus

Województwo: opolskie
Miasto: Opole
Kod pocztowy: 45-273
Adres: ul. Sosnkowskiego 40-42
Telefon: 669 336 333
Fax: ---
Strona www: www.e-fokus.pl
Cena od: ---
Wejść na stronę
Oceny użytkowników (0)
Śr. ocena lokalu: 0.0
225

Galeria zdjęć

 

Opis oferty

Szkoła Tańca Fokus

Wszystko dookoła zaczyna tracić swój kształt. Jesteście tylko wy i muzyka, która porywa wasze nogi do tańca, zaczynacie sunąć po parkiecie, wirować w swoich objęciach...raz, dwa, trzy, dwa, dwa, trzy, leciutko, dostojnie, pięknie, aż trudno uwierzyć, że tak łatwo się lata.
Orkiestra gra ostatnie rytmy, widzicie pełne podziwu spojrzenia waszych  bliskich- tak warto było w tym gorącym, nerwowym okresie znaleźć trochę czasu na wasz taniec weselny, wziąć kilka lekcji i nauczyć się tak tańczyć w CENTRUM RUCHU FOKUS.

Drodzy Narzeczeni!

Przedstawiamy ofertę Przedmałżeńskiego Kursu Tańca, podczas którego instruktorzy będą skupiali się na przygotowaniu Państwa Młodych do tańców weselnych.
Z racji intensywności kursu, który odbywa się systematycznie 1 raz w tygodniu po 1 godzinie, w ciągu 3 miesięcy, propozycja skierowana jest przede wszystkim do par narzeczonych, które w najbliższym czasie planują wstąpić w związek małżeński, a nie starczyło im czasu by zapisać się na regularne zajęcia proponowane w sezonie tanecznym, a także do tych, którym w krótkim czasie zależy na przyswojeniu podstaw tańca towarzyskiego na własne wesele, ślub kolegi, imprezę firmową, zabawę. Podczas zajęć główny nacisk położony jest na opanowanie walców - angielskiego i wiedeńskiego, przygotowanie choreografii do pierwszego tańca. Ponadto nauka obejmuje disco fox'a (taniec użytkowy) oraz na życzenie elementy tanga.

Przedstawiamy również naszą ofertę lekcji indywidualnych.
Zespół młodych i doświadczonych instruktorów CENTRUM RUCHU FOKUS doradzi w wyborze Pierwszego Tańca Weselnego, stworzy choreografię i wreszcie nauczy tańczyć tak, by zabłysnąć na parkiecie i olśnić gości weselnych.
Gwarantujemy profesjonalną i fachową opiekę pozytywnie nastawionego instruktora, indywidualne podejście do każdego Klienta, dyspozycyjność, wysoki poziom szkolenia oraz  pomoc w doborze odpowiedniego repertuaru tanecznego, muzyki lub stroju.
Lekcje 45 minutowe – termin ustalany indywidualnie.
Możliwość jednoczesnego uczestniczenia do 2 par tanecznych w ramach jednego karnetowego wejścia (uczestniczący w zajęciach mogą dzielić się kosztem lekcji)
Aby dodatkowo uatrakcyjnić przyjecie weselne zapraszamy do korzystania z oferty pokazów tanecznych. Program: kilkuminutowy pokaz taneczny naszej pary + lekcja wybranego tańca dla wszystkich chętnych gości weselnych. Gorąca samba, namiętna rumba, zalotna cha – cha, czy szalony jive z pewnością rozkręcą każde wesele.

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

W razie kontaktu z firmą prosimy powołać się na nasz serwis ślubny GdzieWesele.pl, dziękujemy!

Wasze opinie (0)

Nikt jeszcze nie wystawił opinii.
Jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat tej firmy zrób to jako pierwszy !

Dodaj własną opinię

Pola oznaczone kolorem czerwonym są wymagane aby dodać opinię.

Twoja ocena
Regulamin opinii i komentarzy
  1. Dodający komentarz użytkownik nie jest anonimowy.
  2. Zakazane jest publikowanie tekstów naruszających obowiązujące prawo i/lub dobre obyczaje.
  3. Zabronione są publikacje tekstów zawierające treści powszechnie uznane za obraźliwe oraz używanie w nich wulgaryzmów.
  4. Dodający opinie lub komentarz użytkownik ponosi pełną i wyłączną odpowiedzialność za skutki prawne wynikające z publikacji komentarza.
  5. Właściciel serwisu wyłączony jest z odpowiedzialności z tytułu działań realizowanych przez użytkowników serwisu.
  6. Publikacja komentarza równoznaczna jest z akceptacją zapisów regulaminu.
projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]