Znajdź oprawę na wesele

Artykuły

8 uniwersalnych trendów w makijażu ślubnym

8 uniwersalnych trendów w makijażu ślubnym

Makijaż ślubny jest tak samo ważny, jak suknia czy welon. Powinien podkreślać urodę Panny Młodej – niby banał, ale często się o tym zapomina, nie powinniśmy kopiować make-upów znanych aktorek i modelek tylko podejść do sprawy bardziej klasycznie. Każda z nas posiada określony typ urody, do którego „przypisana” jest określona paleta barw. Czy jesteś ... więcej »

Wybór garnituru - na co zwrócić uwagę ?

Wybór garnituru - na co zwrócić uwagę ?

Choć wybór garnituru nie jest sprawą tak złożoną jak kupno sukni ślubnej, warto zwrócić uwagę na kilka znaczących elementów: 1. Kolor. Garnitur ślubny powinien być ciemny: czarny, popielaty - obecnie najmodniejszy jest granat. Garnitury w jasnych kolorach dopuszczalne są wyłącznie na śluby na świeżym powietrzu, np. na plaży. Niemodne są mocne połyski, wa ... więcej »

Wybór obrączek ślubnych – informacje wstępne

Wybór obrączek ślubnych – informacje wstępne

Obrączki ślubne to symbol miłości, wierności i trwałości związku dwojga ludzi. Codziennie przypominają nam o ponadczasowym uczuciu, którym darzymy naszą drugą połówkę oraz o tym jednym z najwspanialszych dni w naszym życiu. Z tego też powodu ich wybór jest tak ważny dla narzeczonych. Wybierając nasze obrączki ślubne będziemy mieć do podjęcia kilka decyzj ... więcej »

Suknie ślubne 2017/2018 - trendy

Suknie ślubne 2017/2018 - trendy

Najmodniejsze suknie ślubne na 2017 i 2018 rok mają szerokie boho rękawy, odkrywają zmysłowo ramiona i przyciągają wzrok romantycznymi falami przypominającymi wzburzone morze. Moda ślubna przed wami! Więcej informacji znajdziecie Państwo na:  http://www.elle.pl/s/elle-wedding-suknie/suknie-slubne-2017-2018-trendy-102           więcej »

projekt i realizacja Arena Internet | hosting HostingFirmowy.pl
Partnerzy
[zamknij]